Integracyjne Szkółki Sportowe dobiegły końca.

Integracyjne Szkółki Sportowe dobiegły końca.

Zakończył się rok szkolny, a wraz z nim dobiegły końca Integracyjne Szkółki Sportowe, które Stowarzyszenie Wyjątkowe Serce miało możliwość realizowania od grudnia ubiegłego roku dzięki wsparciu Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".

Ideą szkółek jest popularyzacja aktywności ruchowej i zdrowego spędzania czasu wolnego, co ma nieoceniony wpływ na wszechstronny rozwój dziecka, a w przypadku osób niepełnosprawnych pełni dodatkowo funkcje rehabilitacyjne.

Jeszcze raz dziękujemy przede wszystkim dzieciom oraz Panu Michałowi Romanowskiemu, który pełnił funkcje instruktora, a także Panu Sylwestrowi Stolarczykowi asystentowi za zaangażowanie, energię i entuzjazm, które były nieodłącznym elementem każdego spotkania. Wszystkie dzieci na zakończenie otrzymały medale, dyplomy i wspaniałe prezenty.

Cieszymy się, że po raz kolejny mieliśmy okazję realizować zajęcia dla naszych podopiecznych dzięki wsparciu Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".

Dziękujemy również zaprzyjaźnionej z naszym Stowarzyszeniem Lusine Duryan, która bezinteresownie i z wielką serdecznością była z nami do końca trwania szkółki.

 

   

  

    

  

poprzednia aktualność następna aktualność