Informacja na temat pracy Stowarzyszenia Wyjątkowe Serce

Informacja na temat pracy Stowarzyszenia Wyjątkowe Serce

W związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r., w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, w trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, Zarząd Stowarzyszenia Wyjątkowe Serce podjął decyzję o zamknięciu Stowarzyszenia do odwołania.

Decyzja ta była dla nas wszystkich bardzo trudna, jednak w obecnej sytuacji wydaje się być ona jedynym właściwym rozwiązaniem.

Jednocześnie pragniemy Was zapewnić, że zamknięcie Stowarzyszenia nie oznacza zawieszenia wykonywanej przez nas pracy:

1.      Pozostajemy z Wami w kontakcie telefonicznym, mailowym oraz listownym.

2.      Kontakt telefoniczny będzie możliwy w godzinach od 7:00 do 11:00 od poniedziałku do piątku.

3.      Osoby korzystające z odpłatnych zajęć bądź umówione na diagnozę w naszym Stowarzyszeniu zapewniamy, że nie tracą stałych terminów, ani zaplanowanych wizyt.

Informujemy, że czas realizacji wszelkich zleceń i dyspozycji może się wydłużyć. Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie określić dokładnego czasu oczekiwania. Dołożymy wszelkich starań, aby jakość obsługi pozostała na najwyższym możliwym poziomie, jednak prosimy o wyrozumiałość. Zachęcamy do systematycznego sprawdzania wszelkich komunikatów zamieszczanych na stronie Stowarzyszenia oraz fanpage na Facebooku.

Za wszelkie utrudnienia bardzo przepraszamy - są one podyktowane sytuacją, w jakiej znajdują się wszyscy Polacy i realnym zagrożeniem zarażenia się koronawirusem. Nieustannie monitorujemy sytuację i o wszelkich zmianach w zakresie naszej pracy będziemy informować na bieżąco.

Rozwiązania mające na celu zminimalizowanie rozprzestrzeniania się koronawirusa wymagają wspólnej odpowiedzialności. Dlatego też zachęcamy Was do pozostania w domach oraz ograniczenia wszelkich spotkań do niezbędnego minimum.

Dziękujemy Wam za wsparcie, cierpliwość i zrozumienie!

poprzednia aktualność następna aktualność