Akademia Wyjątkowego Rodzica

Zapraszamy na marcowe spotkanie AWR

Uwaga, Wyjątkowi Rodzice - widzimy się w sobotę 18 marca o godz. 12 na sali konferencyjnej ZPE! Program jest jak zwykle ciekawy, zapewniamy też opiekę nad dziecmi.

czytaj więcej

Zajęcia AWR z trenerem personalnym

Już w najbliższą sobotę, czyli 18 lutego, odbędą się kolejne warsztaty Akademii Wyjątkowego Rodzica. Zapraszamy serdecznie Rodziców wszystkich wyjątkowych dzieci z Warmii i Mazur. Poniżej program.

czytaj więcej

Zapraszamy na czwarte spotkanie w ramach Akademii Wyjątkowego Rodzica.

W dniu 23 kwietnia 2016 r. już po raz czwarty spotykamy się na zajęciach w ramach III edycji Akademii Wyjątkowego Rodzica.  

czytaj więcej

Zainicjowano III edycję Akademii Wyjątkowego Rodzica.

Wykład psycholog Pauliny Wolińskiej o autyzmie i zespole Aspergera zainaugurował w sobotę (23.01) trzeci cykl warsztatów Akademii Wyjątkowego Rodzica. Słowo wstępne wygłosiła Wanda Agnieszka Jabłońska, przewodnicząca naszego stowarzyszenia. Przyjechało ponad 30 rodziców niepełnosprawnych dzieci z całego regionu. - Kolejne spotkanie odbędzie się 27 lutego - mówią Iwona Olszewska i Julita Mikołajska, organizatorki AWR. 

czytaj więcej

Ruszają zapisy do III edycji Akademii Wyjątkowego Rodzica.

 Zapraszamy rodzicó, opiekunów i członków rodzin osób niepełnosprawnych na sobotnie spotkania w ramach III edycji Akademii Wyjątkowego Rodzica.

czytaj więcej

Ostatnie spotkanie AWR w roku szkolnym 2015/2016

Maria Piaskowska, mama 24 - letniego Michała z autyzmem, będzie gościem specjalnym ostatniego w tym roku szkolnym spotkania Akademii Wyjątkowego Rodzica. Wykład zamykający pierwszą edycję wygłosi Wanda Agnieszka Jabłońska, dyrektor ZPE.

czytaj więcej

Ruszają zapisy do drugiej edycji Akademii Wyjątkowego Rodzica.

Zapraszamy rodziców i opiekunów osób niepełnosprawnych na sobotnie spotkania w ramach drugiej edycji Akademii Wyjątkowego Rodzica. 

czytaj więcej

Wyjątkowa mama, wyjątkowy syn

- To nie niepełnosprawne dziecko czyni nas nieszczęśliwymi. Nieszczęśliwi jesteśmy, bo widzimy ograniczenia naszego dziecka w społeczeństwie w którym w końcu żyjemy - pisze Ewa Niewiadomska, mam 15 - letniego Filipa z porażeniem mózgowym, zespołem Aspergera i padaczką, uczestniczka Akademii Wyjątkowego Rodzica. Przeczytajcie cały tekst, bo jest wyjątkowo mądry! Opowieść Ewy rozpoczyna cykl opowiadań pod hasłem "Wyjątkowo niebieskie dzieci". Wszystkich Rodziców zachęcamy do opisania własnej historii, a zbiór "niebieskich" nowel zamierzamy wydać w formie książkowej.

czytaj więcej